Home » Aktualności » Podium dla uczniów naszej szkoły

 
 

Podium dla uczniów naszej szkoły

 

Starsze wiadomości

III miejsce dla Uczniów i VI miejsce dla Uczennic – z sukcesami i nowymi doświadczeniami wróciła drużyna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu, z Eliminacji Strefowych do Ogólnopolskiego Finału Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny.

Zawody odbyły się 22 września w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. prof. Wł. Szafera w Rzemieniu na podkarpaciu. W Eliminacjach, oprócz drużyny z Chrobrza, wzięły udział Zespoły Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w: Brzostku, Bystrej, Oleszycach, Sichowie Dużym, Nowosielcach i w Rzemieniu.

ZSCKR w Chrobrzu reprezentowali: Dziewczęta – Natalia Zachariasz, Natalia Czerw, Oliwia Kula, Paula Rzepecki, Katarzyna Liberek i Roksana Mazur. Chłopcy – Filip Salwa, Szymon Piotrowski, Kajetan Wawrzykowski, Kacper Kucharczyk, Artur Szczepański i Dominik Smogór. Uczennice i Uczniów przygotował mgr Mateusz Kurczyna, nauczyciel wychowania fizycznego.

Wyniki:

KATEGORIA ŻEŃSKA:

I miejsce – ZSCKR Rzemień; II miejsce – ZSCKR Sichów; III miejsce – ZSCKR Brzostek.

KATEGORIA MĘSKA:

I miejsce – ZSCKR Sichów; II miejsce – ZSCKR Nowosielce; III miejsce – ZSCKR Chroberz.

KATEGORIA MIESZANA: I miejsce – ZSCKR Sichów; II miejsce – ZSCKR Nowosielce; III miejsce – ZSCKR Brzostek.

Kolejny etap Mistrzostw odbędzie się 8 października w ZSCKR w Sokołowie Podlaskim. Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach na kolejnym szczeblu.

Przeciąganie liny jest jednym z najstarszych sportów olimpijskich. Rozgrywano je podczas pięciu Letnich Igrzysk Olimpijskich. Obecnie Przeciąganie liny wchodzi w skład sportów rozgrywanych podczas Światowych Igrzysk Sportowych (ang. The World Games), którymi na zlecenie MKOl zarządza specjalnie w tym celu powołana organizacja: IWGA (International World Games Association).

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj


 
 
 

Accessibility Toolbar