Home » Aktualności » Wolontariat organizuje Kiermasz Przedmiotów Używanych

 

Wolontariat organizuje Kiermasz Przedmiotów Używanych

 

Wolontariat przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu planuje w listopadzie zorganizować Kiermasz Przedmiotów Używanych, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na wsparcie operacji ortopedycznych oraz dalsze leczenie rocznego Szymka Kapusty.

W związku z tym zbieramy niepotrzebne, lecz będące jeszcze w dobrym stanie bibeloty, maskotki, płyty, gry, książki, odzież, obrazki, itp – wszystko, co da się zamienić na przysłowiową złotówkę.

Otrzymaliśmy już sporo rzeczy, za które serdecznie dziękujemy.

Zbiórka trwa nadal, więc prosimy i zachęcamy Państwa do przejrzenia kolekcji swojej garderoby, zabawek, książek, itp, którymi dzieci i domownicy już nie są zainteresowani. Pozbędziemy się rzeczy nieprzydatnych, a jednocześnie pomożemy w leczeniu małego Szymka.

Przedmioty prosimy przekazywać do:

- biblioteki chroberskiego technikum. Możemy też odebrać je od Państwa z domu, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym do godz. 15.00: (41) 356-40-03;

- Sklepu GS w Rudawie Nowej;

- Sklepu p. Barbary Tulej-Burek w Chrobrzu;

- Biura Rachunkowego „Perfektus” w Busku-Zdroju, ul. Tęczowa 1 (za szpitalem);

- dawnego internatu LO w Pińczowie – recepcja przyjmuje w godz.: 7.00-19.00;

Z góry dziękujemy!

Szczególne podziękowanie składamy Sklepom: p. Barbary Tulej-Burek w Chrobrzu oraz w Rudawie Nowej za pomoc i zaangażowanie w akcję pomocy chorym dzieciom.

Cały czas trwa zbiórka zepsutych telefonów oraz plastikowych nakrętek – w zamian firmy recyklingowe wspierają leczenie Szymka Kapusty i Zuzi Stachowicz.

Plakat:

Zdjęcia w galerii.

 

(Ewa Rzepa)

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu