Home » Aktualności » Szkolenia z wypełniania e-wniosków.

 

Szkolenia z wypełniania e-wniosków.

 

W związku ze zmianą sposobu przekazywania wniosków o dopłaty bezpośrednie, w naszej szkole zorganizowano dwa szkolenia z wypełniania e-wniosków.

W sobotę, 17 marca 2018 r. przeprowadzono szkolenie dla słuchaczy KKZ oraz dla chętnych absolwentów naszej szkoły i mieszkańców. Szkolenie przeprowadzili pracownicy Biura Powiatowego ARiMR w Pińczowie – Kierownik Biura – pani Elżbieta Kwiecień-Ząbek oraz pani Iwona Sobczyk. Program spotkania obejmował szkolenie ogólne, na którym przedstawione zostały zasady wypełniania wniosków oraz zaistniałe zmiany i szkolenie praktyczne w pracowni wyposażonej w stanowiska komputerowe z dostępem do internetu. Zainteresowani słuchacze mogli przećwiczyć praktyczne wypełnianie wniosków na wersji demo a także na własnych wnioskach.

We wtorek, 20 marca 2018 r. odbyło się szkolenie dla uczniów technikum rolniczego naszej szkoły. W spotkaniu wzięła udział pani Małgorzata Erlich-Smurzyńska – dyrektor świętokrzyskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Przedstawiła krótko zakres działania oddziału regionalnego ARiMR, realizowane programy a przede wszystkim zachęcała do zapoznania się i samodzielnego korzystania z aplikacji e-wniosek.

Podobnie jak poprzednie spotkanie i to szkolenie przebiegało dwuetapowo. Pracownicy Biura Powiatowego ARiMR w Pińczowie – Kierownik Biura – pani Elżbieta Kwiecień-Ząbek, pani Iwona Sobczyk oraz pan Piotr Chmielarski przeprowadzili najpierw część teoretyczną – ogólną a następnie praktyczną na wersji demo aplikacji eWniosekPlus w pracowni komputerowej z dostępem do internetu.

Dziękujemy pani Kierownik BP ARiMR w Pińczowie oraz pracownikom za organizację i przeprowadzone szkolenia.

Link do zdjęć

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/strefa-agro/wiadomosci/a/wszystko-o-doplatach-w-szkole-rolniczej-w-chrobrzu-zdjecia,13026692/
 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj