Home » Szkoła » Sukcesy »

 

Sukcesy sportowe

 

VII Międzynarodowy i XXXI Ogólnopolski Narciarski Rajd Chłopski: Rajcza – Skalite 11 – 14.02.1999
I miejsce w klasyfikacji szkół rolniczych – Puchar Ministra Rolnictwa.

VII miejsce w klasyfikacji gmin.

VIII miejsce w klasyfikacji powiatów.

IV Ogólnopolski i II Międzynarodowy Podhalański Rajd Narciarski – Biały Dunajec 04 – 07.03.1999
I miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

II miejsce – konkurs wiedzy o udziale polskich sportowców w olimpiadach.

III miejsce – konkurs wiedzy: Tatry i Podhale.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

I miejsce w klasyfikacji powiatowej.

III Ogólnopolski Jurajski Zlot Turystyczny „W kręgu Jasnej Góry” – Koniecpol 04 – 06.1999
I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

I miejsce w konkursie wiedzy o Koniecpolu – Paweł Stalica.

I miejsce w konkursie rozkładania namiotów.

II miejsce w konkursie „Sanktuaria Maryjne”.

II miejsce – szkic wybranego obiektu turystycznego.

III miejsce w szkoleniowej wycieczce krajoznawczej.

IV miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej (zdobyte jedną drużyną).

XVIII Centralny Zlot Szkoleniowo – Turystyczny Młodzieży Szkół Rolniczych „W 150. rocznicę śmierci Juliusza Słowackiego” – Tomaszów Mazowiecki 11 – 14.06.1999
I miejsce w ocenie szkolnych kronik turystycznych.

I miejsce w rekreacyjnym torze przeszkód – Paweł Stalica.

II miejsce w ocenie projektu obozu wędrownego ,,Szlakiem Wiedzy i Przygód”.

I miejsce w konkursie wiedzy ,,Terminy i pojęcia z wiedzy o sztuce i architekturze”.

I miejsce w konkursie wiedzy ,,Wiem wszystko o Szwecji”.

III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

III miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

III Ogólnopolskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi – Borków k/Kielc 26 – 28.08.1999
II miejsce – rowerowy tor przeszkód – Janusz Węzioł.

II miejsce – konkurs wiedzy o woj. świętokrzyskim – A. Steckiewicz.

Wojewódzkie Biegi Przełajowe o Memoriał Zdzisława Stawiarza – Sichów 16.09.1999
II miejsce – Stachowiak Piotr.

IV miejsce – Grzęda Piotr.

IV miejsce – Salwierak Agnieszka.

I miejsce w klasyfikacji zespołowej.

XI Ogólnopolski Rajd Pieszy LZS „Szlakami Cystersów” – Pińczów 17 – 19.09.1999
I miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

II miejsce w konkursie wiedzy „Na progu III tysiąclecia Chrześcijaństwa” – Katarzyna Bochniak.

I miejsce – sprawnościowy tor przeszkód – Mateusz Włodarczyk.

II miejsce – rowerowy tor przeszkód – Mateusz Włodarczyk.

I miejsce w wycieczce szkoleniowej.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wojewódzkie Letnie Igrzyska Rekreacyjno – Sportowe LZS – Łopuszno 26.09.1999
III miejsce w biegu na 100 metrów – Magdziarz Tomasz.

III miejsce w biegu na 400 metrów – Magdziarz Tomasz.

III miejsce w rekreacyjnym torze przeszkód.

I miejsce w punktacji łącznej za podnoszenie odważnika.

I miejsce w przeciąganiu liny.

II miejsce w łącznej punktacji konkurencji rekreacyjnych.

V miejsce w klasyfikacji powiatowej.

VI Ogólnopolski Pieszy Zlot Ekologiczny LZS „Bory Tucholskie” – Tuchola–Cekcyn 01 – 03.10.1999
IV miejsce w konkursie wiedzy „Bory Tucholskie”.

VI miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

XVI finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno – Krajoznawczej Mieszkańców Wsi „Polak – Węgier dwa bratanki”, „2000 lat Chrześcijaństwa” – Zakopane 05 – 07.11.1999
I miejsce w klasyfikacji powiatowej.

I miejsce w finale indywidualnie – A. Steckiewicz.

VII miejsce indywidualnie – S. Steckiewicz.

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Złota – Chroberz 13.02.2000
I miejsce dla Zespołu Szkół Rolniczych w Chrobrzu.

VIII Międzynarodowy i XXXII Ogólnopolski Narciarski Rajd Chłopski – Rajcza–Zwardoń–Skalite 17 – 20.02.2000
IX miejsce w klasyfikacji gmin i powiatów.

III Międzynarodowy i V Ogólnopolski Podhalański Rajd Narciarski – Biały Dunajec 02 – 05.03.2000
III miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

I miejsce w klasyfikacji powiatowej.

I i II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

II miejsce w konkursie wiedzy: „Tatry i Podhale”.

III miejsce w śniegowym torze przeszkód – Stalica Paweł i V miejsce – Włodarczyk Mateusz.

II miejsce w sprawnościowym biegu narciarskim – Stalica Paweł.

IV miejsce – Szymański Piotr.

IV Ogólnopolskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi – Białystok 31.08 – 03.09.2000
IV miejsce –„Zgadywanka turystyczna” – Stalica Paweł

III miejsce w biegu na orientację – Dominik Guzik

IV miejsce w rowerowym torze przeszkód – Mateusz Włodarczyk

VI miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej

XII Ogólnopolski Rajd LZS „Szlakami kultury – szlakami cystersów” – Pińczów 15 – 17.09.2000
I miejsce w konkursie wiedzy o województwie świętokrzyskim – Stalica Paweł.

I miejsce w konkursie wiedzy „Codzienne słowo – biblijne wersety w języku polskim”.

I miejsce – Chabińska Magdalena.

II miejsce – Śliz Katarzyna.

III miejsce – Bochniak Katarzyna.

I miejsce – turystyczny tor przeszkód – Stalica Paweł.

III miejsce – Szymański Piotr.

III i IV miejsce w klasyfikacji drużynowej.

II miejsce w klasyfikacji powiatowej.

I miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

Wojewódzkie Letnie Igrzyska LZS – Łopuszno 24.09.2000
I miejsce w rekreacyjnym torze przeszkód.

II miejsce w przeciąganiu liny.

I miejsce w podnoszeniu odważnika do 80 kg.

I miejsce w podnoszeniu odważnika powyżej 80 kg.

II miejsce w podnoszeniu odważnika drużynowo.

I miejsce za największą ilość podniesień dla Piotra Stachowiaka.

III miejsce w biegu na 200 metrów – Brerowski Artur.

V miejsce w klasyfikacji powiatowej.

III Wojewódzkie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza – Sichów 24.09.2000
II miejsce w biegu na 1500 metrów – Salwierak Agnieszka.

III miejsce w biegu na 1500 metrów – Góra Iwona.

I miejsce w biegu na 2000 metrów – Kucharz Honorata.

IV miejsce w biegu na 5000 metrów – Stachowiak Piotr.

VI miejsce w biegu na 5000 metrów – Pruś Paweł.

II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wojewódzkie Mistrzostwa LZS Młodzików w Lekkiej Atletyce – Kielce 16.10.2000
I miejsce w rzucie dyskiem – Nalepa Iwona.

II miejsce w rzucie oszczepem – Nalepa Iwona.

II miejsce w pchnięciu kulą – Włoch Magdalena.

IV miejsce w pchnięciu kulą – Domin Iwona.

IV miejsce w skoku w dal – Chabińska Joanna.

I miejsce w rzucie oszczepem – Sadło Mariusz.

II miejsce w rzucie oszczepem – Żuber Michał.

IV miejsce w skoku w dal – Sadło Mariusz.

VIII Finał Centralny Olimpiady Wiedzy Turystyczno – Krajoznawczej Mieszkańców Wsi – Zakopane 03 – 05.11.2000
IV miejsce w klasyfikacji powiatowej.

VI miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym – Cudzynowice 06.12.2000
IV miejsce dziewcząt – Wawszczyk Honorata, Stefanek Joanna, Radzikowska Malwina.

VI miejsce chłopców – Olejek Adrian, Guzikowski Paweł, Sadło Mariusz, Okopień Jacek.

I Halowy Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej – Cudzynowice 12.12.2000
IV miejsce w klasyfikacji końcowej.

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Szkoły 2000 roku.
I miejsce – Stachowiak Piotr.

II miejsce – Stalica Paweł.

III miejsce – Salwierak Agnieszka.

IX Międzynarodowy i XXXIII Ogólnopolski Rajd Chłopski – Rajcza–Zwardoń–Skalite–Oscadnica 15 – 18.02.2001
III miejsce w zimowym torze przeszkód – Mateusz Włodarczyk.

V miejsce w klasyfikacji gmin.

VIII miejsce w klasyfikacji powiatów.

Wojewódzkie Biegi Przełajowe z okazji Dni Olimpijczyka – Łopuszno 24.02.2001
V miejsce w klasyfikacji końcowej dziewcząt.

Powiatowa Liga Piłki Nożnej Szkół Ponadpodstawowych – Pińczów–Działoszyce–Chroberz 11 – 25.05.2001
I miejsce – Chroberz.

V Ogólnopolski Jurajski Zlot LZS ,,W kręgu Jasnej Góry” – Koniecpol 01 – 03.06.2001
I miejsce w konkursie wiedzy ,,Krajoznawczy obraz regionu częstochowskiego” – A. Steckiewicz.

III miejsce w konkursie wiedzy ,,Poczet polskich świętych” – Stalica Paweł.

I miejsce w konkurencji rozkładania namiotów.

I miejsce, II miejsce i III miejsce w konkurencji: szkic wybranego obiektu krajoznawczego.

II miejsce w metodycznej wycieczce turystyczno – krajoznawczej.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

IV miejsce w klasyfikacji drużynowej.

V miejsce w klasyfikacji drużynowej.

I miejsce i II miejsce w klasyfikacji powiatowej.

I miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

Ogólnopolski Zlot Szkoleniowo – Turystyczny p. n. „W 60 rocznicę śmierci Ignacego Paderewskiego” w Zieleniewie k/Stargardu Szczecińskiego
IV miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

III miejsce za opracowanie projektu trasy obozu wędrownego.

III miejsce za kronikę turystyczną szkoły.

V Ogólnopolskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi – Spała 31.08. – 01.09.2001
I miejsce (złoty medal igrzysk) w konkursie wędkarskim – Magdziarz Tomasz.

II miejsce (srebrny medal igrzysk) w rowerowym torze przeszkód – Magdziarz Tomasz.

II miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

XIII Rajd Pieszy LZS „Szlakami kultury – szlakami cystersów” – Pińczów 14 – 16.09.2001
I, II, III miejsce w sprawnościowym torze przeszkód.

II miejsce – otwarty konkurs „Codzienne słowo – biblijne wersety”.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

II miejsce w klasyfikacji powiatowej.

II miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

Wojewódzkie Letnie Igrzyska Rekreacyjno – Sportowe Mieszkańców Wsi i LZS – Łopuszno 07.10.2001
I miejsce w przeciąganiu liny.

I miejsce w piłce siatkowej mężczyzn.

II miejsce w piłce ręcznej mężczyzn.

II miejsce w rekreacyjnym torze przeszkód (Salwierak A, Kogut J, Śledzik P, Sadło M).

III miejsce w pchnięciu kulą – Włoch Magdalena.

I miejsce w pchnięciu kulą – Kowalski Kazimierz.

I miejsce w podnoszeniu odważnika powyżej 80 kg – Stachowiak Piotr.

I miejsce w podnoszeniu odważnika do 80 kg – Kowalski Maciej.

III miejsce w podnoszeniu odważnika do 70 kg – Stalica Paweł.

I miejsce w podnoszeniu odważnika drużynowo.

III miejsce w klasyfikacji LZS.

IV miejsce w klasyfikacji powiatowej.

V miejsce w klasyfikacji gmin.

Rozstrzygniecie Plebiscytu na Najpopularniejszego Turystę Szkoły – 2001 rok.
I miejsce – Stalica Paweł.

II miejsce – Gajewski Marcin.

III miejsce – Włodarczyk Mateusz.

IV miejsce – Futrzyński Rafał.

X Międzynarodowy i XXXIV Ogólnopolski Rajd Chłopski–Skalite-Rajcza. 24 – 27.01.2002
III miejsce w konkursie wiedzy o gminie Rajcza – Stalica Paweł.

I miejsce w biegu amatorów na 5 km – Stalica Paweł.

III miejsce w klasyfikacji szkół rolniczych.

V miejsce w klasyfikacji gmin.

VII miejsce w klasyfikacji powiatowej.

Gminny Indywidualny Turniej w Tenisie Stołowym w Chrobrzu 17.02.2002
I miejsce – Nowak Albert

II miejsce – Siemieniec Robert

III miejsce – Woźniak Łukasz

Powiatowa Liga Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych – Pińczów 25.02.2002
III miejsce – ZSR w Chrobrzu.

VIII Ogólnopolski Podhalański rajd Narciarski – Biały Dunajec 07 – 10.03.2002
I miejsce w śnieżnym torze przeszkód – Magdziarz Tomasz.

II miejsce – Szymański Piotr.

V miejsce w konkursie wiedzy o Tatrach i Podhalu – Stalica Paweł.

VI miejsce – promocja zagrody turystycznej.

III miejsce – „Nida” w klasyfikacji drużynowej.

V miejsce w klasyfikacji powiatów.

XXVIII Zlot Organizatorów Turystyki i Młodzieży LZS – Augustów 13 – 16.06.2002
II miejsce – konkurs: „Obiekty krajoznawcze w Polsce” – Stalica Paweł.

I miejsce – rowerowy tor przeszkód – Koral Adrian.

V miejsce – sprawnościowy tor przeszkód.

I miejsce – w klasyfikacji drużynowej „Nida”.

III miejsce w klasyfikacji drużynowej „Chrobry”.

II miejsce w klasyfikacji gminnej.

V miejsce w klasyfikacji powiatowej.

V miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

VI Ogólnopolskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi – Zamość 28 – 30.08.2002
I miejsce – rowerowy tor przeszkód – Łukasz Majcher.

III miejsce – rowerowy tor przeszkód – Magdziarz Tomasz.

VIII miejsce w klasyfikacji drużynowej.

XIV Ogólnopolski Rajd Pieszy LZS „Szlakami kultury – szlakami cystersów” – Pińczów 13 – 15.09.2002
III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

IV miejsce w klasyfikacji powiatowej.

II miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

Wojewódzkie Letnie Igrzyska Rekreacyjno – Sportowe LZS – Łopuszno 29.09.2002
I miejsce w przeciąganiu liny.

II miejsce w punktacji łącznej w podnoszeniu odważnika.

II miejsce w podnoszeniu odważnika powyżej 80 kg.

II miejsce w podnoszeniu odważnika do 80 kg.

II miejsce w podnoszeniu odważnika do 60 kg.

VI miejsce w LA kobiet – punktacja łączna.

III miejsce w biegu na 400 m – Sadło Mariusz.

II miejsce w skoku w dal – Sadło Mariusz.

III miejsce w koszykówce kobiet.

III miejsce w piłce ręcznej mężczyzn.

IV miejsce w klasyfikacji gmin.

IV miejsce w klasyfikacji klubów – LZS Chroberz.

VI miejsce w łącznej klasyfikacji powiatów.

VIII Ogólnopolski Podhalański Rajd Narciarski LZS – Biały Dunajec 20 – 23.02.2003
III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

I miejsce – śniegowy tor przeszkód – Magdziarz Tomasz.

IV miejsce – śniegowy tor przeszkód – Sadło Mariusz.

III miejsce w klasyfikacji powiatowej.

V miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

I miejsce – Judasz Adrian.

II miejsce – Golowski Sebastian.

V miejsce – Okopień Jacek.

VI miejsce – Kurczyna Konrad.

XX Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkół Rolniczych LZS – Białystok 13 – 15.06.2003
I miejsce – rowerowy tor przeszkód – Damian Małkowski.

I miejsce za najlepszą kronikę turystyczną.

II miejsce klasyfikacji szkół.

IV miejsce za opracowanie projektu obozu wędrownego.

II miejsce w końcowej klasyfikacji wojewódzkiej.

VII Ogólnopolskie Igrzyska LZS – Zielona Góra 27 – 28.08.2003
II miejsce – zgadywanka turystyczna – Paweł Stalica (srebrny medal Igrzysk).

IV miejsce w klasyfikacji końcowej województw.

XV Ogólnopolski Rajd Pieszy LZS ,,Szlakami kultury – szlakami cystersów” – Pińczów 12 – 14.09.2003
I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

II miejsce – sprawnościowy tor przeszkód – Majcher Łukasz.

III miejsce – sprawnościowy tor przeszkód – Czarnecki Tomasz.

II miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

Wojewódzkie Letnie Igrzyska Rekreacyjno – Sportowe LZS – Łopuszno 27.09.2003
II miejsce w klasyfikacji LZS.

II miejsce w klasyfikacji gmin.

II miejsce drużynowo w podnoszeniu odważnika.

II miejsce indywidualnie w podnoszeniu odważnika.

III miejsce – podnoszenie odważnika do 60 kg – Zasada Tomasz.

II miejsce w przeciąganiu liny.

II miejsce w piłce ręcznej mężczyzn.

III miejsce w koszykówce kobiet.

II miejsce w skoku w dal – Mariusz Sadło.

IV miejsce w skoku w dal – Kamiński Damian.

VII miejsce w skoku w dal – Łuszcz Rafał.

II miejsce w pchnięciu kulą – Włoch Magdalena.

IV miejsce w pchnięciu kulą – Salwierak Agnieszka.

Turniej Piłkarski z okazji 30 – lecia LZS w Chrobrzu – Chroberz 05.10.2003
II miejsce – Zespół Szkół Rolniczych w Chrobrzu.

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj