Home » Szkoła » Sukcesy »

 

Sukcesy naukowe

 

Olimpiada Wiedzy o Produkcji Żywności
Gaweł Anna
finalista szczebla centralnego – 1999 r.

Stalica Paweł
V miejsce na szczeblu centralnym – 1999 r.

Stalica Paweł
finalista szczebla centralnego – 2000 r.

Wójcik Anna
finalista szczebla centralnego – 2000 r.

Gajewski Marcin
V miejsce na szczeblu centralnym – 2001 r.

Stalica Paweł
finalista szczebla centralnego – 2001 r.

Gajewski Marcin
II miejsce na szczebli centralnym – 2002 r.

Przyłucka Ewelina
finalista szczebla centralnego – 2002 r.

Kręcisz Magdalena
finalista szczebla centralnego – 2003 r.

XV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Stalica Paweł
finalista szczebla centralnego – 2000 r.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Litwiński Mariusz
produkcja roślinna rok szkolny 1999/2000.

Stalica Marcin
produkcja zwierzęca rok szkolny 1999/2000.

Kot Łukasz
mechanizacja rok szkolny 1999/2000.

Nowak Anita
żywienie człowieka i gospodarstwo domowe rok szkolny 1999/2000.

Janiec Piotr
produkcja roślinna rok szkolny 2000/2001.

Sobota Aldona
produkcja zwierzęca rok szkolny 2000/2001.

Pruś Paweł
mechanizacja rok szkolny 2000/2001.

Nowak Anita
żywienie człowieka i gospodarstwo domowe rok szkolny 2000/2001.

Górniak Rafał
produkcja roślinna rok szkolny 2001/2002.

Toboła Tomasz
produkcja zwierzeca rok szkolny 2001/2002.

Niedopytalski Szczepan
mechanizacja rok szkolny 2001/2002.

Kozioł Magdalena
żywienie człowieka i gospodarstwo domowe rok szkolny 2001/2002.

Toboła Tomasz
produkcja zwierzeca rok szkolny 2002/2003.

Puchała Krzysztof
mechanizacja rok szkolny 2002/2003.

Juda Agnieszka
żywienie człowieka i gospodarstwo domowe rok szkolny 2002/2003.

Mazur Dominik
agrobiznes rok szkolny 2002/2003.

II Olimpiada Wiedzy o Żywności 1999/2000
Derszniak Katarzyna
etap okręgowy.

Kania Magdalena
etap okręgowy.

Stalica Paweł
etap okręgowy.

Wiatr Monika
etap okręgowy.

Wójcik Aneta
etap okręgowy.

Wrona Małgorzata
etap okręgowy.

Stalica Paweł
V miejsce, etap ogólnopolski.

Wiatr Monika
finalista, etap ogólnopolski.

Wójcik Aneta
finalista, etap ogólnopolski.

III Olimpiada Wiedzy o Żywności 2000/2001
Stalica Paweł
I miejsce, etap okręgowy.

Gajewski Marcin
II miejsce, etap okręgowy.

Krawiec Adrian
etap okręgowy.

Wiatr Monika
etap okręgowy.

Cicha Marzena
etap okręgowy.

Wierzbicka Agnieszka
etap okręgowy.

Gajewski Marcin
laureat – V miejsce, etap ogólnopolski w Poznaniu.

Stalica Paweł
finalista, etap ogólnopolski w Poznaniu.

IV Olimpiada Wiedzy o Żywności 2001/2002
Gajewski Marcin
I miejsce, etap okręgowy.

Krawiec Adrian
etap okręgowy.

Kręcisz Magdalena
etap okręgowy.

Przyłucka Ewelina
VII miejsce, etap okręgowy.

Chabińska Magdalena
etap okręgowy.

Cicha Marzena
etap okręgowy.

Gajewski Marcin
laureat – II miejsce, etap ogólnopolski w Poznaniu.

Przyłucka Ewelina
finalista, etap ogólnopolski w Poznaniu.

V Olimpiada Wiedzy o Żywności 2002/2003
Kręcisz Magdalena
etap okręgowy.

Śliz Katarzyna
etap okręgowy.

Krawiec Katarzyna
etap okręgowy.

Nowak Ewelina
etap okręgowy.

Krzak Ewelina
etap okręgowy.

Kozioł Katarzyna
etap okręgowy.

Kręcisz Magdalena
finalista, etap ogólnopolski w Poznaniu.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywieniu
Kręcisz Magdalena
etap okręgowy.

Kozioł Katarzyna
etap okręgowy.

Juda Agnieszka
etap okręgowy.

XIV Olimpiada Wiedzy o BHP w Rolnictwie w Podzamczu Chęcińskim 2001/2002
Kot Łukasz
I miejsce.

Etap wojewódzki IX edycji konkursu: „Wiedza o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie” – Kraków 2002/2003
Małkowski Damian

Majcher Łukasz

Stalica Rafał

XV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 1999/2000
Stachowiak Piotr
finalista etapu wojewódzkiego.

Kot Łukasz
finalista etapu wojewódzkiego.

Stalica Paweł
laureat etapu wojewódzkiego – V miejsce, finalista etapu centralnego.

XVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2001/2002
Stalica Paweł
laureat etapu wojewódzkiego – II miejsce, finalista etapu centralnego.

Stalica Rafał
laureat etapu wojewódzkiego – XII miejsce.

Toboła Damian
finalista etapu wojewódzkiego.

XVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2002/2003
Stalica Rafał
finalista etapu wojewódzkiego.

Napora Cezary
finalista etapu regionalnego.

Wójcik Marcin
finalista etapu wojewódzkiego.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym – ochrona środowiska 2000/2001
Wiejak Łukasz

Kumoń Waldemar

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Europie 1999/2000
Janiec Piotr
etap okręgowy

Stachowiak Piotr
etap okręgowy

Czerw Paweł
etap okręgowy

Konkurs: „Europa bez tajemnic” 2000/2001
Chabińska Martyna
zawody okręgowe

Dąbek Roman
zawody okręgowe.

Czerw Paweł
zawody okręgowe.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Europie 2001/2002
Chabińska Martyna
etap okręgowy

Dąbek Roman
etap okręgowy

II etap VII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej 2002/2003
Chabińska Martyna
etap okręgowy

Dąbek Roman
etap okręgowy

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Gospodarstwie Domowym

Rok szkolny 2004/2005 – Puławy – etap okręgowy:

Mysior Barbara, kl. III TŻ

Sobieraj Barbara, kl. III TŻ

Rok szkolny 2005/2006 – Puławy – etap okręgowy:

Mącznik Marta, kl. III TŻ

Mysior Barbara, kl. IV TŻ

Sobieraj Barbara, kl. IV TŻ

Rok szkolny 2006/2007 – Lublin – etap okręgowy:

Mącznik Marta, kl. IV TŻ

Pytalska Agata, kl. III TŻ

Słupik Bernadetta, kl. III TŻ

Rok szkolny 2007/2008 – Lublin – etap okręgowy:

Pytalska Agata, kl. IV TŻ

Słupik Bernadetta, kl. IV TŻ

Gil Łukasz, kl. III TŻ

Rok szkolny 2008/2009 – Lublin – etap okręgowy:

Rak Edyta, kl. IV TŻ

Smogór Katarzyna, kl. IV TŻ

Walasek Ewelina, kl. IV TŻ

Konkurs „Z klasy do klasy” organizowany przez Gazetę Wyborczą pod patronatem NBP

Rok szkolny 2003/2004 – finał centralny – Kraków

Rok szkolny 2005/2006 – finały regionalne – Weisa – Kielce, marzec 2006.

VIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

Etap regionalny – Skarżysko-Kamienna

Rok szkolny 2007/2008

Krzysztof Krzak, kl. IV TR

Damian Wojtasik, kl. III TA

Damian Wojtasik – finalista – kwiecień, 2008 r.

 

Świętokrzyski Konkurs o Regionie i Przedsiębiorczości

Rok szkolny 2008/2009 – etap wojewódzki

Agnieszka Kucharska, kl. IV TA

Krzysztof Łukasik, kl. IV TA

Damian Wojtasik, kl. TA – 24.10.2008.

 

Kwiecień, 2009 – Warszawa

Damian Wojtasik - finalista

 

IX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

Etap regionalny – Skarżysko-Kamienna

Mateusz Kocerba, kl. IV TA

 

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

Rok szkolny 2007/2008

Rafał Kurczyna – finał wojewódzki

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Najlepszego Ucznia otrzymali:

Rok szkolny 2004/2005

Ewelina Jędras – uczennica Technikum Agrobiznesu

 

Rok szkolny 2005/2006

Ewelina Jędras – uczennica Technikum Agrobiznesu

 

Rok szkolny 2006/2007

Daniel Dziura – uczeń Technikum Agrobiznesu

 

Rok szkolny 2007/2008

Damian Wojtasik – uczeń Technikum Agrobiznesu

 

Znaczący sukces artystyczny:

16.01.2005 r. – II miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie Zespołów Kolędniczych w Brzezinkach, gmina Masłów, za jasełka „Herody” autorstwa Ryszarda Miernika, w adaptacji Adama Ochwanowskiego.

Reżyseria: Wanda Osiecka, Adam Ochwanowski

Kostiumy: Anna Steckiewicz

Wystąpili:

Koza: Karolina Osiecka (gościnnie)

Herod: Mateusz Błaszkiewicz

Diabeł I: Kamil Gądek

Diabeł II: Wojciech Tomasik

Kobieta: Aleksandra Steckiewicz

Feldmarszałek I: Damian Zięba

Feldmarszałek II: Mateusz Doktór

Dziadek: Paweł Hanas

Pasterz I: Łukasz Sęsoła

Pasterz II: Marcin Kaleta

Pasterz III: Piotr Paluch

Żyd: Sebastian Adamczyk

Anioł: Julia Mykytej

Śmierć: Ewelina Jedras

Prapremiera odbyła się w naszej szkole 14 stycznia 2005 r.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj