Nauczyciele od 1947 roku

 
  1. Banaszek Jan – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  2. Barna Grażyna – nauczyciel fizyki
  3. Bartos Tadeusz – nauczyciel muzyki
  4. Blacha Henryk – nauczyciel języka polskiego
  5. Bogdan Leszek – nauczyciel fizyki
  6. Boguszewski Sławomir – nauczyciel fizyki i informatyki
  7. Borecki Robert – ksiądz katecheta
  8. Boś Piotr – ksiądz katecheta
  9. Brożek Edward – nauczyciel przysposobienia obronnego i matematyki
  10. Bruziewicz Anna – nauczyciel języka angielskiego
  11. Bryła Józef – nauczyciel języka polskiego
  12. Ciszewska Grażyna – wychowawczyni w internacie
  13. Cieniuch Tomasz – ks. katecheta
  14. Czechowicz Ludgard – nauczyciel języka rosyjskiego
  15. Czerwiński Marceli – nauczyciel matematyki
  16. Dobaj Danuta – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  17. Dracz Anna – wychowawczyni w internacie
  18. Drużbacki Ignacy – kierownik internatu
  19. Fietkiewicz Anna – bibliotekarz, kierownik internatu
  20. Flak Ryszard – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  21. Gabryjończyk Tadeusz – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  22. Gad-Kowalska Kazimiera – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  23. Gierada Zdzisław kierownik gospodarstwa pomocniczego
  24. Gierat Tadeusz
  25. Górski Marian – kierownik gospodarstwa pomocniczego
  26. Grabowska Janina – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  27. Grzywna Władysława – nauczyciel biologii
  28. Hawryluk Henryk – instruktor nauki jazdy samochodem osobowym
  29. Imiołek Monika – wychowawczyni w internacie
  30. Iwan Danuta – nauczyciel chemii
  31. Iwański Piotr – nauczyciel chemii
  32. Jachym Agnieszka – wychowawczyni w internacie
  33. Jarzyna Tadeusz – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  34. Jezierska Jolanta – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  35. Juruś Stefan – nauczyciel przedmiotów zawodowych, kierownik internatu
  36. Kaleta Aniela – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  37. Kaleta Krystyna- nauczyciel chemii i fizyki
  38. Kardynał Barbara – nauczyciel języka rosyjskiego
  39. Kawiorski Henryk – nauczyciel języka polskiego
  40. Kinastowski Józef – nauczyciel matematyki
  41. Kisiel Ewa – wychowawca w internacie
  42. Klasa Izydor – nauczyciel arytmetyki stosowanej
  43. Kłap Janina – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  44. Kłuskiewicz Maria – nauczyciel matematyki
  45. Koch Elżbieta – nauczyciel chemii
  46. Komorowska Małgorzata – nauczyciel wychowania fizycznego
  47. Komorowski Ryszard – nauczyciel wychowania fizycznego
  48. Kotulski Dariusz – nauczyciel informatyki, bhp i przedmiotów zawodowych
  49. Kozłowski Adam – nauczyciel informatyki i fizyki
  50. Kowalski Kazimierz – nauczyciel wychowania fizycznego
  51. Krempa Zdzisław – nauczyciel wychowania fizycznego
  52. Krochmal Waldemar – ksiądz katecheta
  53. Kucięba Waldemar – katecheta
  54. Kula Zofia – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  55. Kurczab Zofia – nauczyciel matematyki
  56. Kurpios – Kańska Anna – nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowawca w internacie
  57. Lis Kazimierz – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  58. Liziniewicz Adam – nauczyciel wychowania fizycznego
  59. Liziniewicz Barbara – nauczyciel przedmiotów zawodowych, dyrektor i wicedyrektor szkoły
  60. Lozio Aleksander – nauczyciel wychowania fizycznego
  61. Lozio Teresa – nauczyciel języka polskiego
  62. Łagowski Józef – nauczyciel przedmiotów zawodowych, dyrektor szkoły
  63. Łagowska Marianna – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  64. Łysakowska Stanisława – nauczyciel języka polskiego
  65. Madej Bronisław – nauczyciel wychowania fizycznego
  66. Madej Zofia – wychowawca w internacie
  67. Merta Barbara – przedmioty zawodowe
  68. Michalska Wiesława – nauczyciel języka polskiego
  69. Michałkiewicz Jadwiga – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  70. Michałkiewicz Tadeusz – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  71. Mlyńczak Jan – przedmioty zawodowe
  72. Młyńczak Maria – przedmioty zawodowe
  73. Mroczek Andrzej – kierownik gospodarstwa pomocniczego
  74. Mroczek Ewa – kierownik internatu
  75. Musiał Bogumił – przedmioty zawodowe
  76. Musiał Józefa – wychowawca w internacie
  77. Natus Stefan – ksiądz katecheta
  78. Nikiel Józef – kierownik gospodarstwa pomocniczego
  79. Nowak Anna – nauczyciel matematyki
  80. Nowak Barbara – nauczyciel matematyki
  81. Nowak Joanna – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  82. Nowakowski Andrzej – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  83. Olszowa Renata – nauczyciel matematyki
  84. Opoka Elżbieta – nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowawca w internacie
  85. Osemlak Osowski Stanisław – kierownik internatu
  86. Osiecka Cecylia – wychowawca w internacie
  87. Osiecka Wanda – nauczyciel języka polskiego
  88. Owczarek Helena – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  89. Pawełczak Barbara – wychowawca w internacie
  90. Pawełczak Henryk – kierownik internatu
  91. Petrylak Michał – kierownik internatu
  92. Pieterwas Halina – przedmioty zawodowe
  93. Płachta Jerzy – wychowawca w internacie
  94. Poniatowska Marianna – nauczyciel biologii i przedmiotów zawodowych
  95. Rabiej Maria – przedmioty zawodowe
  96. Rak Grażyna – nauczyciel matematyki
  97. Rogal Janina – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  98. Rogal Józef – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  99. Rogóż Alfred – kierownik gospodarstwa pomocniczego
  100. Romanowska Irena – nauczyciel historii
  101. Rutkowska Irena – nauczyciel przedmiotów zawodowych i biologii
  102. Rutkowski Stefan – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  103. Ryczek Zbigniew – nauczyciel matematyki i informatyki
  104. Sadowska – nauczyciel biologii
  105. Sadura Elżbieta – nauczyciel przedmiotów zawodowych i chemii
  106. Sitkowska Halina – nauczyciel języka rosyjskiego
  107. Sitkowski Władysław – wychowawca w internacie
  108. Skarżyńska Helena – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  109. Skowron Jan – nauczyciel matematyki i fizyki
  110. Skóra Janina – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  111. Skuta Krystyna – nauczyciel języka polskiego i języka francuskiego
  112. Staniek Daria – nauczyciel języka angielskiego
  113. Stępień Bożena – wychowawca w internacie
  114. Stępień Jan – nauczyciel historii
  115. Szałankiewicz Stanisław – instruktor nauki jazdy samochodem
  116. Szczygieł Krystyna – nauczyciel historii, geografii, WOS
  117. Szymczyk Stanisław – wychowawca w internacie
  118. Śliwa Mieczysław – kierownik gospodarstwa pomocniczego
  119. Śpiewak Czesław – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  120. Tabor Krzysztof – nauczyciel wychowania fizycznego
  121. Tamborowski Marian – nauczyciel wychowania fizycznego
  122. Tazbir Marek – ksiądz katecheta
  123. Tłomak Waldemar – ksiądz katecheta
  124. Wajda Zbigniew – ksiądz katecheta
  125. Wąsowicz Janina – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  126. Wąsowicz Tadeusz – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  127. Wilkus Józefa – nauczyciel języka polskiego
  128. Wilkus Kazimierz – kierownik internatu, wychowawca w internacie
  129. Wojciechowski Franciszek – wychowawca w internacie
  130. Wojtasik Halina – nauczyciel języka niemieckiego
  131. Wójcik Mariusz – nauczyciel języka niemieckiego
  132. Zabroń Marian – nauka jazdy samochodem
  133. Zapała Krzysztof – ksiądz katecheta
  134. Zaremba Stanisław – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  135. Zdański Jan – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  136. Zielonka Marek – ksiądz katecheta
  137. Żabicki Jerzy – nauczyciel języka rosyjskiego
  138. Żak Marian – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  139. Żak Wiesława – nauczyciel fizyki