Home » Aktualności » Spotkanie integracyjne klas pierwszych

 

Spotkanie integracyjne klas pierwszych

 

Ciekawe, jacy będziemy w klasie maturalnej? Jak będziemy wyglądać? Jakie będziemy mieć marzenia? Jakie oczekiwania wobec życia? Czy szczęście będzie znaczyło dla nas to samo co teraz? To zweryfikujemy za 5 lat, bowiem wtedy otworzymy Kapsułę Czasu w której przechowaliśmy nasze listy.

6 października 2021 roku odbyło się spotkanie integracyjne dla uczniów klas pierwszych przygotowane przez wychowawców klas: Ilonę Ziółkowską i Iwonę Orządałę-Bandołę.

Każdy uczeń odpowiadał na pytania dotyczące swoich marzeń, definiował czym jest szczęście oraz napisał kilka słów do siebie z przyszłości. Następnie tak przygotowany list podpisał i wrzucił do Kapsuły Czasu. Kapsuła zostanie otworzona w 2026 roku, kiedy młodzież będzie u progu egzaminu dojrzałości.

W dalszej części spotkania uczniowie uczestniczyli w różnych zabawach integracyjnych, dzięki którym wzajemnie się poznali i nawiązali bliższe relacje. Dopełnieniem imprezy były kiełbaski z grilla i przepyszne ciasto. Atmosfera spotkania była wspaniała, nasycona ogromną dawką humoru.

 

Tekst i zdjęcia: Iwona Orządała-Bandoła

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu