Home » Aktualności » Seminarium dla młodzieży

 
 

Seminarium dla młodzieży

 

W dniu 24 kwietnia 2013 roku, uczniowie klasy II TRŻ,  uczestniczący w II edycji projektu Fundacji BOŚ „Czas na zdrowie” zorganizowali spotkanie promujące zdrowy styl życia. Spotkanie w formie seminarium poprowadziły przedstawicielki Agencji Rynku Rolnego Oddziału Terenowego z Kielc; panie Agnieszka Duda i Magdalena Pedrycz z Sekcji Informacji i Promocji.

ARR OT Kielce realizuje na terenie naszego województwa, różnego rodzaju przedsięwzięcia mające na celu promocję produktów rolnych i żywnościowych, metod ich produkcji, a także systemów jakości żywności produktów rolno-spożywczych. Promowanie rolnictwa ekologicznego, produktów regionalnych i tradycyjnych oraz zagadnień związanych ze zdrowym odżywianiem, wpływu prawidłowego żywienia na organizm człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.

Tematem dzisiejszego seminarium był: „Zrównoważony styl życia”, w spotkaniu uczestniczyły klasy II TRŻ i III TRŻ.

Drugie z serii spotkań zostało zaplanowane na 4 czerwca, podczas Festynu Czas na Zdrowie. Tematem seminarium będzie: „Zdrowe odżywianie i promocja systemów jakości żywności”, na które już dziś zapraszamy.

zdjęcia w galerii

(Anna Steckiewicz)

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj