Home » Aktualności » Podziękowanie dla krwiodawców

 

Podziękowanie dla krwiodawców

 

7 grudnia 2018 r. w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się akcja krwiodawstwa zorganizowana dla 12-letniego Kuby z Bogucic.

Nasz Klub Honorowych Dawców Krwi dołączył się do akcji. Wsparli nas absolwenci i druhowie OSP w Chrobrzu.

IMG_3827

IMG_3838

Serdecznie dziękujemy: Dominice Olender (kl. IV TŻ), Klaudii Kudełce (kl. III TŻ), Marcinowi Fichowskiemu (kl. III TR), Pawłowi Nawrotowi (kl. III TR), Dawidowi Karaskowi (kl. IV TR), Piotrowi Wiśnioszowi (kl. IV TR), Marcinowi Rzepie (kl. IV TŻ), Patrykowi Fijałkowskiemu (kl. IV TR), p. Agnieszce Krzak (absolwentka), p. Tomaszowi Łachowi (absolwent), p. Piotrowi Smogórowi (absolwent), p. Wojciechowi Siemianowskiemu (absolwent i druh OSP w Chrobrzu), p. Piotrowi Lozi (pracownik ZSCKR i druh OSP w Chrobrzu) i p. Maciejowi Wojciechowskiemu (druh OSP w Chrobrzu).

Akcję odwiedził Mikołaj, który rozdawał słodycze i żartował z krwiodawcami.

IMG_3836

IMG_3835

Słowa podziękowania kierujemy także do p. Marcina Prusia – druha OSP w Chrobrzu za podarowanie dużej ilości nakrętek plastikowych na charytatywną zbiórkę prowadzoną przez Wolontariat.

IMG_3839

Cieszymy się, że możemy wspólnie działać na rzecz chorych dzieci.

Jutro, 8 grudnia 2018 r. od godz. 15.00 będziemy prowadzić kiermasz na Hali Widowiskowo-Sportowej w Pińczowie. W ofercie znajdują się piękne, ręcznie wykonane stroiki świąteczne. Uczennice klasy III technikum żywienia i usług gastronomicznych będą obsługiwać fontannę czekoladową. W tym dniu na hali odbędzie się mnóstwo atrakcji. Zysk zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia Kuby z Bogucic. Zapraszamy! Zajrzyj jutro na halę.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu