Home » Aktualności » Krwiodawcom serdecznie dziękujemy

 

Krwiodawcom serdecznie dziękujemy

 

Czas świąteczny kojarzymy bardzo przyjemnie: jest to czas odpoczynku, spotkań towarzyskich, wręczania podarunków. Niestety, w tym samym czasie drastycznie maleje aktywność krwiodawców, a jednocześnie w szpitalach następuje wzrost liczby pacjentów, potrzebujących podania krwi.

Z powyższych przyczyn Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach zwróciło się z prośbą o pomoc do naszego Klubu Honorowych Dawców Krwi. Naszych krwiodawców nie trzeba namawiać do dzielenia się tym cennym lekiem: dziesięć osób zgłosiło chęć udziału w akcji, która odbyła się 19 grudnia 2014 r.

Krwiodawcy - uczniowie klasy III Technikum Rolniczego

Krwiodawcy – uczniowie klasy III Technikum Rolniczego

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom: Adrianowi Buczakowi (kl. IV TŻ), Hubertowi Grzędzie (kl. III TR), Michałowi Kaczmarczykowi (kl. IV TR), Szczepanowi Kuśmierczykowi (kl. III TR), Krzysztofowi Przybylskiemu (kl. IV TR), Piotrowi Rumasowi (kl. III TR), Szymonowi Zachariaszowi (kl. III TR) i p. Mateuszowi Kocerbie (KKZ).

 

Uczestnicy akcji krwiodawstwa, 19 grudnia 2014 r.

Uczestnicy akcji krwiodawstwa, 19 grudnia 2014 r.

Podobnie jak podczas poprzednich akcji, i tym razem chorych osób nie zawiedli: Mateusz Sęsoła – nasz absolwent i p. Piotr Lozia – druh OSP w Chrobrzu. Dziękujemy!

Pan Piotr po zakończeniu poboru krwi.

Pan Piotr po zakończeniu poboru krwi.

Krew – to najlepszy podarunek. Wie o tym każdy, kto sam takiej pomocy potrzebował. Wie o tym każdy, kto w napięciu czekał, czy pomoc dla bliskiej osoby nadejdzie na czas.

Wszystkim Krwiodawcom życzymy zdrowych i udanych Świąt oraz samych pomyślnych dni w Nowym 2015 Roku.

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu