Home » Aktualności » Harmonogram egzaminów dla słuchaczy KKZ R.03

 

Harmonogram egzaminów dla słuchaczy KKZ R.03

 

     H A R M O N O G R A M   E G Z A M I N U

potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie dla słuchaczy  KKZ w zakresie kwalifikacji R.03

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ”

 

E G Z A M I N   P I S E M N Y

22 CZERWCA 2015 r. /poniedziałek/   GODZ. 10.00        -     SALA GIMNASTYCZNA                                           

Zbiórka uczestników -   godz. 9.00

NALEŻY POSIADAĆ PRZY SOBIE:

*dowód osobisty;          

*Zaświadczenie o ukończeniu kursu  KKZ R.03 /ZIELONE/;

*długopis /pióro/ z czarnym tuszem;

*można mieć kalkulator prosty.

_________________________________________________________________________________________________

E G Z A M I N   P R A K T Y C Z N Y  –  WARSZTATY  SZKOLNE

Zdający zgłaszają się w dniu egzaminu na 30 minut przed jego rozpoczęciem

NALEŻY POSIADAĆ PRZY SOBIE:

*dowód osobisty;          

*długopis /pióro/ z czarnym tuszem.  

 

24 CZERWCA 2015 r. /środa/  

                             ZMIANA   I   GODZ. 9.00

  1. Gołąb Mateusz
  2. Malara Sylwester
  3. Żak Marcin

                                   ZMIANA   III   GODZ. 15.00

  1. Kaszuba Adam  
  2. Dryja Damian
  3. Węzioł Dorota

25 CZERWCA 2015 r. /czwartek/         

                                   ZMIANA   I   GODZ. 9.00

  1. Wawrzeń Justyna
  2. Jewiarz Albert
  3. Pasek Patrycja

                                 ZMIANA III   GODZ. 15.00

  1. Piekarski Piotr
  2. Olszowy Artur
  3. Walasek Dawid

26 CZERWCA 2015 r. /piątek/ 

                                  ZMIANA   I   GODZ. 9.00

  1. Piotrowski Wojciech
  2. Odomirski Wojciech
  3. Szewczyk Mateusz

                                 ZMIANA   III   GODZ. 15.00

  1. Zielonka Mirosław
  2. Bałaga Mariusz
  3. Gołębiowski Dawid  

27 CZERWCA 2015 r. /sobota/

                                   ZMIANA   I   GODZ. 9.00

  1. Strzeszkowski Adrian
  2. Piotrowski Tobiasz
  3. Malara – Majcher Barbara

                                 ZMIANA   III   GODZ. 15.00

  1. Janus Marlena
  2. Podsiadło Norbert
  3. Stefański Wojciech

29 CZERWCA 2015 r. /poniedziałek/  

                                 ZMIANA   I   GODZ. 9.00

  1. Kocerba Mateusz
  2. Orszuł Michał
  3. Malara Grzegorz

                                 ZMIANA   III   GODZ. 15.00

  1. Liber Paweł
  2. Wypych Wioletta
  3. Lumer Jolanta

30 CZERWCA 2015 r. /wtorek/

                                 ZMIANA   I   GODZ. 9.00

  1. Spaczyńska Estera
  2. Ściana Karol
  3. Stępień Izabela

                                   ZMIANA   III   GODZ. 15.00

  1. Słapek Łukasz
  2. Masternak Dawid
  3. Nowak Dawid

01 LIPCA 2015 r. /środa/          

                                 ZMIANA   I     GODZ. 9.00

  1. Otoliński Mateusz
  2. Boksa Damian
  3. Zachariasz Mariusz

                                 ZMIANA   III     GODZ. 15.00

  1. Durek Paweł
  2. Szostak Piotr
  3. Kański Piotr

02 LIPCA 2015 r. /czwartek/      

                                 ZMIANA   I   GODZ. 9.00

  1. Luty Sebastian
  2. Drabik Anna
  3. Sosowski Dawid

                                   ZMIANA III   GODZ. 15.00

  1. Sobiegraj Dawid
  2. Sołtysek Marcin
  3. Bartoszek Joanna

Ta sama informacja w zakładce: KKZ

 

 

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj