Home » Aktualności » Zaproszenie na Festyn Rekreacyjno – Sportowy oraz Dzień Otwarty ZSCKR

 

Zaproszenie na Festyn Rekreacyjno – Sportowy oraz Dzień Otwarty ZSCKR

 

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu zaprasza na Dzień Otwarty oraz Festyn Rekreacyjno – Sportowy. Impreza  odbędzie się w czwartek, 1 czerwca, o godzinie 10, na boisku szkolnym obok Pałacu.

Wstępem do festynu „Dbam o zdrowie” będzie tradycyjny już Bieg Sztafetowy ze Złotej do Chrobrza, który rozpocznie się o godz. 9.

Główna część festynu odbędzie się w godzinach 10-13 na boisku szkolnym obok pałacu. Rozpocznie się występem artystycznym dzieci ze Szkoły Podstawowej w Chrobrzu. Przez cały czas będą prezentowane stoiska ze zdrową żywnością w ramach VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Czas Na Zdrowie”.

Zdjęcie 087

Wśród wystawców znajdą się: Natur-Vit – herbatki owocowe i mieszanki ziołowe, Agropole – zioła w kuchni, Woda Mineralna Buskowianka, Lokalna Grupa Działania Ponidzie, Jędrzejowska Spółdzielnia Mleczarska w Wodzisławiu – produkty mleczne; Zespół Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych – prezentacja programu Life +; Michał Dobaj z Woli Chroberskiej – prezentacja zagrody z owcami i kozami; Tadeusz Ptak ze Złotej – prezentacja ciekawych okazów ptaków; Harcerska Grupa Ratownicza Busko – Zdrój – zabezpieczenie medyczne, pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zarówno na Dzień Otwarty naszej szkoły, jak i festyn. Podczas imprezy organizowane będą różne konkursy, odbędzie się pokaz sprawnościowy grupy młodzieżowej Ochotniczej Straży Pożarnej z Chrobrza, a także pokaz wypieku pizzy w pracowni żywienia. Będzie również okazja zwiedzić Pałac Wielopolskich oraz zabytkowy park.

 

Zdjęcia pochodzą z  ubiegłorocznej imprezy.

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszy!

Skomentuj