Home » Aktualności » Dziękujemy za udział w kiermaszu charytatywnym.

 

Dziękujemy za udział w kiermaszu charytatywnym.

 

„Miłość świadczona innym jest największym dobrodziejstwem dla nas samych, którzy zdobywamy się na okazywanie miłości.”

                                                                                                                                                                     /Kardynał Stefan Wyszyński/

17 listopada 2013 r. w szkole w Złotej odbyła się akcja charytatywna zorganizowana przez Wolontariat działający przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu.

Dziękujemy bardzo Wójtowi Gminy Złota p. Tadeuszowi Sułkowi i Dyrektorowi Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej p. Marioli Warzecha za umożliwienie przeprowadzenia akcji. Szczególne podziękowanie kierujemy do nauczycielki z ZPO w Złotej p. Ilony Ziółkowskiej, za ogromne zaangażowanie oraz do p. Haliny Wojtasik za pomoc w sprzedaży. Serdeczne Bóg zapłać księdzu Jackowi Miernikowi ze Złotej za ogłaszanie informacji o planowanym kiermaszu.

Młodzież z kilku szkół wspólnie pracowała przy organizacji Mikołajkowego Kiermaszu Przedmiotów Używanych, z którego całkowity dochód został przekazany na operacje ortopedyczne rąk u rocznego Szymka Kapusty.

W przeddzień kiermaszu wolontariusze, panie z Komitetu Społecznego oraz rodzice małego Szymka przygotowywali stoiska z przedmiotami do sprzedaży. W niedzielę, 17 listopada, od godz. 9.00 do 14.00 odbywał się kiermasz, którego efektem jest 1.483,52 zł – przekazane na leczenie chłopca.

Drodzy Państwo, serdecznie Wam dziękujemy! To dzięki Waszym odwiedzinom na kiermaszu, na konto dziecka wpłynęła powyższa suma.

Dziękujemy wolontariuszom, którzy zintegrowali się do wspólnego działania i wykonywali różne czynności (wycenę, załadunek i rozładunek towaru, układanie przedmiotów przed kiermaszem, sprzedaż, zapakowanie reszty towaru, przeprowadzenie akcji „ulotkarskiej”):

- z ZSCKR w Chrobrzu: Czerw Mateusz (kl. IV TŻ), Grochowina Monika (kl. III TŻ), Grzywna Małgorzata (kl. I TŻ), Grzywna Paweł (kl. IV TR), Kapek Sara (kl. III TŻ), Kłos Agata (kl. III TŻ), Kwiecka Kamil (kl. IV TR), Liberek Justyna (kl. IV TŻ), Sagan Weronika (kl. I TŻ), Sęsoła Mateusz (kl. IV TR), Wysocki Jan (kl. IV TR);

- z Gimnazjum w Złotej: Kudełka Klaudia (kl. I a), Kubik Wioletta (kl. I a), Nowak Sylwia (kl. II b), Salwierak Wiktoria (kl. I a), Skrzela Patrycja (kl. I a), Tułak Patrycja (kl. II b), Węziak Klaudia (kl. I a);

- z Gimnazjum w Wiślicy: Wójcik Patrycja (kl. III);

- ze Szkoły Podstawowej w Chrobrzu: Marciszewska Paulina (kl VI);

- z ZSZ im. S. Staszica w Pińczowie: Berowska Magdalena (kl. III).

Dziękujemy pracownikom ZSCKR w Chrobrzu za udzielanie wszelkiej pomocy, p. Elżbiecie Sadurze i p. Annie Steckiewicz za przygotowanie plakatów i drogowskazów na kiermasz.

Dziękujemy osobom spoza szkoły: p. Barbarze Tulej-Burek z Chrobrza, Sylwii Rzepie i Januszowi Rzepie z Rudawy.

Jeśli Państwu spodobał się taki sposób dokonywania zakupów – zapraszamy na kolejne kiermasze, o terminach których poinformujemy wkrótce.

 

(Ewa Rzepa)

Komentowanie niemożliwe

Niestety nie można komentować tego wpisu